Hírdetés

  HIRDETÉS

  JANUÁR 27

  ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP –  Szentmise – 11.30  + László, Pál, Mária, István, György                                           Január 28  –   Hétfő  –   Aquinói Szent Tamás  egyháztanító                                                                                                                Szentmise 7.30 – Csendes mise

 Január 30  –  Szerda –   Köznap-  Szentmise 7.30 – Csendes mise                                                                          Február  1  –  Péntek  –  Elsőpéntek-  Szentmise –   17.00-A rózsafűzértársulat                                                              élő és elhunyt tagjaiért                                                                                                   Február  3  – ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP – Szentmise- 11.30 + Sándor, Irén

17.00 Lourdesi ájtatosság

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük